Piešimas futbolo kamuoliu

Verdant Euro 2016 čempionato aistroms, prisiminkime 2014-uosius, Pasaulio čempionatą. Tada internetą apskriejo video, kaip jauna, gabi mergina, pasičiupusi futbolo kamuolį, vietoj to, kad juo žaistų, pasitiesia ant žemės didelę drobę, šalia išsidėlioja dažus ir ima, mirkydama kamuolį į skirtingų spalvų dažus, vedžioti jį koja po drobę, tarsi spardytų jį aikštėje, išgaudama kontūrus ir linijas, kurie tiesiog akyse mainosi ir tampa trimis veidais, kurie su kiekvienu potėpiu vis labiau panašėja į vyrų veidus. Pagaliau išryškėja trys futbolo super žvaigždžių portretai: Ronaldo, Neymar`o ir Mesio.

Įsivaizduokite vyrai, jeigu Jūsų žmona, užuot desperatiškai atsidusdama ir susitaikydama su futbolui paaukotais vakarais, tuo metu, kol Jūs sergate už mylimą rinktinę, žaidžiančią Euro 2016 čempionate, užsiimtų savotiška dailės terapija – imtų tapyti kamuoliu. Jei nereikėtų nuobodžiauti, jeigu nemėgsta futbolo. Na, profesionalūs portretai, kuriuos matėme video, gal ir nepavyks, bet juk galima tapyti bet ką – svarbu, kad čempionatas paliktų teigiamus įspūdžius ne tik vyrui, bet ir jo antrajai pusei.

Žinoma, yra daug moterų, kurios futbolą žiūri su malonumu. Bet šiuo trumpu video norėjome pralinksminti tas moteris, kurios nemato jokios prasmės kamuolio spardyme iš vienos aikštės pusės į kitą. Pasirodo, kad ridinėjant kamuolį galima kurti ne tik futbolo, bet ir meno šedevrus! Tad išbandykite futbolo meno terapiją, tapant kamuoliu!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *